Транспорт

Графік руху транспорту

Дізнатися, за скільки хвилин приїде громадський транспорт, тепер можна, не встановлюючи спеціального додатку. Для цього на зупинках розміщуються наліпки із назвою зупинки, персональним QR-кодом та номером.

Щоб отримати інформацію, за скільки хвилин приїде автобус, трамвай чи тролейбус, достатньо зчитати QR-код або ввести вказаний на наліпці номер у графі «Код зупинки» на сайті lad.lviv.ua. Також передбачена можливість знайти найближчу до вас зупинку: на сайті lad.lviv.ua оберіть функцію «Де я», і на карті відобразяться найближчі до Вас зупинки громадського транспорту.

У подальшому планується запровадити можливість отримання графіку на мобільний телефон за допомогою ussd-запитів. Це дозволить користуватися послугою з будь-якого телефону, а не лише зі смартфонів з доступом до інтернету.

Зразок ussd-запиту

Зразок ussd-запиту

Такі наліпки – тимчасові аналоги майбутніх електронних табло, які до кінця 2016 року встановлять на зупинках громадського транспорту відповідно до Програми цифрового перетворення Львова. Також стратегія розвитку Львова до 2020 року передбачає запровадження електронного квитка та оновлення рухомого складу громадського транспорту на 70%.

Нічний маршрут 7Н Площа Різні – вул. Наукова

pdf-icon7Н Розклад руху.
завантажити PDF

Зупинки Час відправлення
1. пл. Різні 23:40 ↓ 1:15 1:25 ↓ 2:45 2:55 ↓ 4:15 4:25 ↓
2. Церква Анни 23:43 1:13 1:27 2:43 2:57 4:13 4:27
3. пл. Кропивницького 23:48 1:09 1:31 2:39 3:01 4:09 4:31
4. Залізничний Вокзал 23:53 1:05 1:35 2:35 3:05 4:05 4:35
5. ТЦ «Скриня» 23:59 1:00 1:40 2:30 3:10 4:00 4:40
6. вул. Кульпарківська-Городоцька 0:04 0:56 1:44 2:26 3:14 3:56 4:44
7. вул. Кульпарківська-В. Великого 0:10 0:50 1:50 2:20 3:20 3:50 4:50
8. Аквапарк 0:15 0:45 1:55 2:15 3:25 3:45 4:55
9. вул. Наукова 0:20 0:40 1:57 2:13 3:27 3:43 4:57
10. вул. Наукова (Симоненка) 0:25 0:35  2:00 2:10  3:30 3:40  5:00

Більше інформації про послуги міста на Центрі міського сервісу

Comments are closed.