4 заповіді успішного міста

Проект пішохідної алеї на вул. Пулюя

Проект пішохідної алеї на вул. Пулюя

Яким має бути успішне місто майбутнього? Едуардо Паес, мер Ріо де Жанейро, під час виступу на Ted ділиться ідеями щодо керування Ріо та всіма містами майбутнього.

  1. Місто майбутнього повинно бути екологічним середовищем. 
    Кожного разу, як ви бачите бетонні джунглі, Вам потрібно знайти відкритий простір. Якщо його немає – Вам потрібно його створити. Відкрийте цей простір і дайте можливість людям потрапити всередину, скористатися цим простором. Кожного разу, як Ви думаєте про місто, Ви повинні уявляти його зеленим.
  2. Місто майбутнього повинно забезпечувати мобільність та інтеграцію людей, які в ньому живуть.
    Міста складаються з величезної кількості людей. Як ці всі люди мають пересуватися? Кожного разу, як ми думаємо про пересування цих людей, то уявляємо транспортування з високою пропускною спроможністю. Але тут є певна проблема – вона потребує величезної витрати коштів.
  3. Місто майбутнього повинно бути соціально інтегрованим.
    Не можна не звертати уваги на проблемні чи бідні райони. Потрібно іти в них та розвивати їх зсередини. Таким чином, місто має бути соціально інтегрованим. Ви не можете керувати містом, якщо воно не таке.
  4. Місто майбутнього повинно використовувати технологію.

Це ті способи, які дають можливість керувати містами: інвестувати в інфраструктуру, інвестувати в озеленення, відкривати парки, створювати громадські простори, соціально інтегруватись, використовувати технології.

Comments are closed.