5 вересня У Львові навчатимуть, як готувати проекти на виконання Громадського бюджету міста

130 червня 2016 року ухвалою № 632 сесії Львівської міської ради затверджено Положення про громадський бюджет м. Львова.

Громадський бюджет міста Львова дає можливість активним мешканцям брати безпосередню участь у прийнятті рішень щодо управління містом, адже саме вони пропонують та визначають, які роботи та де будуть реалізовані за кошти міського бюджету.

Громадський бюджет – це платформа для обговорення напрямків і можливостей розвитку свого мікрорайону та міста між активними громадянами, місцевим бізнесом та владою. Web-система «Громадський проект» забезпечить організацію об’єктивного, прозорого та зрозумілого для громадян процесу подання пропозицій та визначення пріоритетності робіт для благоустрою вулиці, району та міста.

29 cерпня і 5 вересня Інститут Регіонального Розвитку в рамках реалізації проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» (що виконується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень) організовує навчальні семінари (тренінги) з підготовки проектів на виконання Громадського бюджету міста Львова.

В рамках цих навчальних семінарів будуть опрацьовані такі питання:

  • Презентація Положення про громадський бюджет м. Львова;
  • Цілеспрямоване планування проекту. Дерево проблем і дерево цілей;
  • Етапи реалізації проектів. Ініціювання проектів. Відбір проектних ідей;
  • Підготовка і презентація концепцій розроблених учасниками проектів;
  • Аналіз зацікавлений сторін. Як просувати свої проекти серед зацікавлених сторін і в громаді міста;
  • Як працювати з електронною web-системою «Громадський проект».

Бюджет участі дає можливість всім мешканцям Львова розробляти та подавати власні проекти, спрямовані на покращення життя громади. Проекти, які отримають найбільшу підтримку мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету.

Більше інформації на сайті: lviv.pb.org.ua та www.institute.lviv.ua

Comments are closed.