Дошкільнята позмагаються в шахи у «Розумному мікрорайоні»

«Розумний мікрорайон Наукова» не припиняє дивувати своїх мешканців новаціями та цікавинками у найрізноманітніших галузях. Пам’ятеєте, ми розповідали, що плануємо облаштувати сучасний шаховий клас? Так от, він вже успішно функціонує на вул. Науковій, 17. І у понеділок прийме турнір з шахів серед дошкільнят!

«У гості до шахового Лева» – так називається турнір, який відбудеться у понеділок, 27 листопада, у шаховому класі, який створили у рамках проекту «Наукова – Розумний мікрорайон». Клас обладнаний інтерактивною дошкою, яка надає учням та викладачу широкі можливості:  від використання  в якості демонстраційної шахової дошки до перегляду відео-уроків від знаменитих шахістів. А ще тут є електронні шахові годинники та шахові столи з розміткою та спеціальною шухлядою для зберігання шахів). Крім цього, учні можуть користуватися грифельною дошкою та оригінальними вішачками у формі шахових фігур.

Дуже дякуємо спонсорам Caparol Україна, без підтримки яких, швидше за все, не було б таких кардинальних змін та можливості втілити на стінах ідеї Evelina Trintcolin. Евеліна на волонтерських засадах розробила загальну концепцію/дизайн класу та власноруч намалювала тематичні малюнки на стінах.

У рамках турніру – виступ «Шахова Сюїта» від театру мод «Шарм», турнір серед вихованців гуртка «Шахові леви» та, звісно, нагородження переможців.

Зірковим гостем турніру буде український шахматист, гросмейстер Назар Фірман. Він з самого початку активно підтримував створення у «Розумному мікрорайоні» сучасного шахового клубу.

«Львів виплекав 43 гросмейстери міжнародного рівня. Половина збірної України – львів`яни. І вони не просто входять у збірну, вони – її локомотив… Звичайно, 90% успіху у шахах забезпечує вміння працювати, концентруватися, слухати, бути терпеливим та хотіти перемагати. Насправді є шахісти топ-рівня, які не володіють феноменальною пам’яттю, але за рахунок наполегливої праці, щоденного повторення ключових варіантів розв’язку, яких насправді є сотні тисяч, вони тримають рівень високої майстерності», – каже Назар Фірман.

А ще українська шахістка, гросмейстер, дворазова чемпіонка України, чемпіонка світу серед жінок 2015 року, найкраща шахістка 2015 року Марія Музичук планувала приїхати на турнір «У гості до шахового Лева». У неї щільний графік тренувань та змагань, Однак вона таки встигне заглянути на шаховий турнір у «Розумному мікрорайоні» 🙂

Тож приходьте вболівати! Турнір стартує у понеділок, 27 листопада, об 11:00 у Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району, що розташований на вулиці Наукова, 17. Хтозна, може, у стінах цього класу виросте не одне покоління Музичук та Фірман 🙂

Comments are closed.