Дитячий клуб «Науковий» – креативний відпочинок для малечі!

 

Чи можуть фізика, хімія, робототехніка або автомобілебудування бути цікавими  для дитини? У клубі «Науковий» – точно зможуть! Вже розпочинає капітальний ремонт приміщення, де створять дитячий клуб на вулиці Наукова, 29. Тож з нетерпінням очікуємо на його відкриття!

Дитячий клуб «Науковий» відповідатиме концепції «Розумного мікрорайону». У ньому дітки зможуть вивчати хімію та фізику у спеціально обладнаних лабораторіях, а також розвиватися у напрямку автомобілебудування та робототехніки.

«За наповненням це буде надзвичайно унікальний «розумний клуб». Дуже хочемо зробити таку трасу для дитячого автомобілебудування.  Це буде місце для автоперегонових машинок, які дітки самі навчатимуться виготовляти, а потім з ними гратимуться, проводитимуть змагання», – каже Ліна Полихата.

Наступною родзинкою дитячого клубу «Науковий» буде інтерактивний клас, своєрідна лабораторія, у якій дітки зможуть власноруч проводити досліди з фізики та хімії.

«Ще одна кімната перетвориться на лабораторію. Це буде такий експериментаріум, де дітки зможуть під керівництвом педагога-організатора проводити досліди з хімії та фізики», – зазначає  Ліна Полихата.

Майструвати власних роботів – що може бути цікавішим для дитини? За допомогою особливих конструкторів дітки отримають насолоду від навчання! Під час уроків з робототехніки у дітей розвивається загальна та дрібна моторика, здійснюється розвиток просторової уяви та спортивних навиків!

 «Також плануємо розвинути такий напрям як робототехніка. Він дуже цікавий для дітей і активно розвивається у Львові», –  розповідає Ліна Полихата.

У дитячому клубі «Науковий» дітки навчатимуться працювати в колективі, максимально проявляти свою фантазію, розвивати здібності. А найголовніше, що діти усвідомлюватимуть, що наука – це задоволення, дослідження, відкриття, іноді надскладні для розуміння, а не повсякденні занудливі шкільні уроки з виснажливими домашніми завданнями!

«Важливо наголосити, що усі дитячі клуби є безкоштовними! Сподіваюся, що соціальний елемент цих різних напрямків зробить дитячий клуб «Науковий» відкритим, наповненим, надзвичайно цікавим та перспективним!», – ділиться Ліна Полихата.

Очікуйте анонсів, а ми намагатимемося відкрити його дуже швидко! Зустрінемося у «Розумному мікрорайоні» 😉

Comments are closed.