Громадський бюджет Львова – голосуємо за своїх!

Уже завершилася реєстрація проектів на Громадський бюджет Львова 2017. Приємно поділитися, що мешканці Розумного мікрорайону були одними з найактивніших та подали багато цікавих і важливих проектів! Наразі усі ініціативи розглядають модератори, та вже з 1 листопада розпочинається найцікавіше – голосування!

Громадський бюджет – це платформа для обговорення напрямків і можливостей розвитку свого мікрорайону та міста між активними громадянами, місцевим бізнесом та владою. Web-система «Громадський проект» забезпечує організацію об’єктивного, прозорого та зрозумілого для громадян процесу подання пропозицій та визначення пріоритетності робіт для благоустрою вулиці, району та міста.

Бюджет участі дає можливість всім мешканцям Львова розробляти та подавати власні проекти, спрямовані на покращення життя громади. Це дає можливість активним мешканцям брати безпосередню участь у прийнятті рішень щодо управління містом, адже саме вони пропонують та визначають, які роботи та де будуть реалізовані за кошти міського бюджету.

Проекти, які отримають найбільшу підтримку мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету.

Мультифункціональний коворкінг-простір у приміщенні ЛСШ «Надія» 

Фото умовне

У ЛСШ «Надія» є лише один комп’ютерний клас (10 комп’ютерів) на 327 учнів, що не дозволяє забезпечити якісне вивчення інформатики не кажучи вже про використання інформаційних технологій при вивченні інших предметів.

Створення коворкінг-простору у школі неодмінно стане ідеальним місцем для розробки та обговорення нових проектів, підготовки до наукових конференцій, тренінгів, тощо. Це- ідеальна площадка для семінарів та іншої розумової діяльності в позаурочний час.

Цей проект розрахований на учнів загальноосвітньої школи, педагогів, батьків та гостей навчального закладу.

Розумна зупинка «Галицький Лев»

Фото умовне

Нещодавно на вулиці Пулюя з’явився новий квартал з понад 1000 квартир, а разом з ним і потреба трансформувати місце під забір ТПВ та Зупинку на вимогу під відкритим небом у повноцінний простір з сучасним дизайном, кавоматом, резетками для зарядки, безкоштовним Wi-Fi та закритими контейнерами. Саме така зупинка відповідала б концепції «Розумного мікрорайону» та гармонійно влилася в його інфраструктуру!

Сучасна школа-дорога в майбутнє (облаштування покриттів з дрібнорозмірних фігурних елементів)

Мета проекту – створення безпечних умов для учнів, батьків, учителів, мешканців мікрорайону під час дороги до та зі школи. Облаштування покриття – це не тільки естетичний вигляд території, а й безпека. Школа – це другий дім для учнів. Він має бути затишним, комфортним та безпечним.

Створення сучасного просвітницького мультимедійного простору «Україна починається з тебе»

 

Суть проекту полягає в облаштуванні коридору другого поверху ССЗШ №46, розмістивши там постмодерний музей Героя України В’ячеслава Чорновола, стіну пам’яті Героя України Василя Сліпака, а також відпочинкову та просвітницьку зони в сучасному мультимедійному просторі.

Сучасне футбольне поле зі штучним покриттям СШ №66 і СШ№46 по вулиці Науковій

Реконструкція існуючого поля задля безпеки та фізичного виховання молоді

І це ще далеко не всі цікаві проекти від мешканців «Розумного мікрорайону»! Бачимо, що мешканці Наукової хочуть обладнати у своєму мікрорайоні і спортивні майданчики, і освітні центри, і покращити інфраструктуру району… Тому запрошуємо усіх ознайомлюватися із цікавими ініціативами та готуватися до голосування J Ми разом зробимо Наукову зручнішою та комфортнішою!

Comments are closed.