Інноваційна освіта «розумного мікрорайону»

osvita

Розвиток освіти – невід’ємна складова розумного міста. Інноваційні технології у школах роблять навчання значно цікавішим та продуктивнішим. Тому одним із ключових напрямів розвитку НАУКОВОЇ стане саме «розумна» освіта. 

Smart дошки у школах

Використовуючи у класах інтерактивні дошки, можна значно більше зацікавити школярів. Така дошка працює одночасно як сенсорний монітор комп’ютера і як звичайна дошка, писати на якій можна за допомогою спеціальних маркерів. Закінчивши роботу, усі записи можна зберегти для подальшого використання.

Більшість американських школярів навіть не знають, як це – коли у класі висить звичайна дерев’яна дошка. Сучасно обладнані класи заохочують дітей вчитися, роблять процес навчання легким, цікавим та продуктивним!

1-copy

Медіатека

Інтерактивний публічний простір нового покоління – це поєднання книгозбірні новітніх видань, колекції DVD, BLU-RAY та аудіодисків, електронних книжок, мультимедійних освітніх програм та інтерактивного простору. В основі такого місця лежить сучасне обладнання й актуалізована база корисних медіаресурсів.

Мультимедійна бібліотека функціонує як бібліотека, що містить не тільки паперові та електронні книги, газети і журнали, а й мультимедійні матеріали, як відео (фільми, документальні фільми) і звукозаписи (музика, аудіокниги). Вона також відрізняється від гібридної бібліотеки, яка – в буквальному сенсі – містить тільки книги та електронні книги.

У приміщеннях медіатеки проводять дискусійні клуби, кінопокази, літературні вечори, засідають мовні клуби. Це місця, де збираються люди, аби попрацювати як самостійно, так і  колективі.

kovorkingy

Експериментаріум

Уявіть місце, де можна стрибати, бігати, доторкатися до експонатів і самостійно проводити експерименти. Експериментаніум — науковий центр, який демонструє закони науки і явища навколишнього світу. У ньому є сучасна наукова лабораторія, у якій відвідувачі можуть робити досліди у галузях фізики: механіки, оптики, електрики, магнетизму, акустики.

Сам центр поділений на кілька зон: планетарій, театр роботів, зона світла, корені цивілізації, зона руху, зона Buzzz!, присвячена дітям у віці від 3 до 6 років, а також їхнім батькам, де можна гратися, вчитися розпізнавати форми, звуки й кольори, а повністю безпечні експерименти покажуть нам, який захопливий наш світ.

19519383324_420c556cb5_o

Центр науки «Копернік» (Варшава) Фото: Mariusz Cieszewski

Comments are closed.