Лінгафонні кабінети, сенсорна кімната, шаховий клас та інші цікавинки «Розумного мікрорайону»

Алея Івана Пулюя

Ось уже майже рік Наукова гордо зветься «Розумним мікрорайоном» та зазнає позитивних змін. Потужний розвиток освітньої галузі у Львові є одним із пріоритетів програми «Львів 2020». Розумні технології у школах роблять процес навчання легким, продуктивним та цікавим! А сучасно обладнані класи заохочують дітей вчитися. Саме тому у «Розумному мікрорайоні» докладають усіх зусиль, аби освіта у мікрорайоні була якісною та практичною. А ще, окрім суттєвих змін у сфері освіти, на прилеглих до району вулицях облаштовують громадські простори, встановлюють вуличне освітлення, проводять ремонти доріг…

У рамках проекту «Розумний мікрорайон» для дошкільних навчальних закладів № 153, № 159, №163 та № 165 придбали ноутбуки та smart-TV. У будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району облаштували проектори, smart-TV, ноутбуки та інтерактивну дошку. Смарт телевізором та комп’ютерною технікою також облаштували ТКЦ «Княжий» на вул. Володимира Великого, 125а. І це ще далеко не всі зміни, якими тепер можуть користуватися мешканці «Розумного мікрорайону» Наукова!

Якщо дитина захоплюється грою в шахи, можна стверджувати, що вона вже не стане здобиччю вулиці з її згубними звичками. Кожна партія, кожен турнір — це іспит волі, мужності, цілеспрямованості і наполегливості. Дякуємо мешканцям мікрорайону Наукова за підтримку нашої ініціативи облаштувати сучасний шаховий клас для діток! Наразі завершуються останні поточні ремонтні роботи в класі і вже на початку жовтня стартують заняття для діток у Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району, що розташований на вулиці Наукова, 17. Хтозна, може, у стінах цього класу виросте не одне покоління Анн Музичук та Назарів Фірман.

Із задоволенням повідомляємо, що до облаштування шахового класу долучилися ДП “Капарол Україна” – вони надали усі необхідні матеріали для ремонту, а дизайнер та художниця Тринцолин Евеліна Володимирівна придумала та реалізувала такий оригінальний дизайн класу!

БДЮТ Франківського району

БДЮТ Франківського району

У «Розумному мікрорайоні» школи облаштовують лінгафонними кабінетами, аби дітки могли краще вивчати іноземні мови. Лінгафонний кабінет – це цифрова «мовна лабораторія». Окрім традиційних для інтерактивного класу можливостей тестування та перевірки знань, лінгафонний кабінет надає викладачеві можливість оцінювати правильність вимови, швидкість мови учнів. Також обладнання дозволяє прослуховувати аудіофайли, записувати голос. Учні ЗНЗ №45, ЗНЗ №46 та гімназії імені Василя Симоненка вже вивчають іноземні мови у лінгафонних кабінетах.

Хочемо подякувати ДП “Капарол Україна” за матеріали для ремонту у ЗНЗ №45, а також дизайнеру Вінтонів Наталії Ігорівні та художникам Сокульській Вікторії Ігорівні, Великому Сергію Олександровичу, Залізняк Ользі Юріївні, Набок Олександрі та Плечій Оксані за таку красу, яку вони створили для діток у лінгафонному кабінеті!

Також ми дуже вдячні за матеріали для ремонту та надання послуг технолога західного регіону України Романа Жуківського (нанесення декоративної карти світу) – ДП “Капарол Україна” – для облаштування у ЗНЗ №46 лінгафонного кабінету для діток! Оракал для карти світу виготовляли ПП “Західно-Українська рекламна компанія “АртПром”, за двері дякуємо ТОВ “Брама”. А неймовірний дизайн створювали дизайнер Баран Роксолана Ігорівна та художник – Якимович Олег Романович! 

І ще варто зазначити, що адміністрації ЗНЗ №45 та ЗНЗ №46 підтримали ідею тематичного облаштування класів та залюбки долучились до ремонтів 🙂

ЗНЗ №45

ЗНЗ №46

Гімназія імені Василя Симоненка

У дитячому навчальному закладі №165 «Барвінок», що на вулиці Івана Пулюя, 27, завершують ремонтні роботи з облаштування темної сенсорної кімнати для діток з аутизмом. Ця кімната сприятиме сенсорній інтеграції дітей з порушеннями розвитку. У кімнаті облаштують стимулятори, які діють на всі сенсорні сфери діток.

Ми дуже вдячні ДП “Капарол Україна” за те, що вони надали усі необхідні матеріали для ремонту у ДНЗ №165 , а також ТОВ “Брама” за чудові двері!

ДНЗ №165

Сенсорна кімната – це організоване особливим чином навколишнє середовище, що складається з великої кількості різного виду стимуляторів, які впливають на органи зору, слуху, нюху, тактильні та вестибулярні рецептори.

А у ДНЗ №153, що на вулиці Наукова, 108, облаштовують кімнату Монтессорі. У цій кімнаті не буде традиційних іграшок, замість них — матеріали для «дитячої роботи», яка природно розвиває кожну дитину відповідно до її індивідуального темпу, здібностей та інтересів. Наразі вже закупили усе необхідне обладнання для цієї кімнати, залишилося завершити ремонтні роботи у кімнаті, аби можна було встановити іграшки.

Фото умовне

Фото умовне

Марія Монтессорі — одна з найпрогресивніших педагогів ХХ ст. За її методикою, дитина сама визначає для себе, у якій сфері хоче працювати день за днем.. Важливо, що згідно з цією методикою, вчитель фактично втрачає своє основне призначення. Він стає не тим, хто навчає, а тим, хто спостерігає і направляє, аби дитинка розвивалася та самовдосконалювалася.

Крім цього, незабаром розпочнеться реконструкція території Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району. Тут незабаром облаштують комфортну літню сцену, яку вихованці закладу зможуть також задіяти для своїх розваг та розвитку. А ще на території ТКЦ «Княжий» влаштують памп-трек.

Фото умовне

Comments are closed.