На Науковій відкрився перший «зелений» офісний комплекс класу «А»

nfasad_006

У Львові на вул. Науковій, 7Д відкрився новий офісний комплекс із підземним паркінгом, обладнаний сучасними енергозберігаючими технологіями. Загальна площа будівлі – 18 800 кв. м, корисна площа – близько 14 000 кв. м.

Згідно з попередньою оцінкою за системою BREEAM In-Use International, офісний комплекс бізнес-парку «Оптіма Плаза» відповідає вимогам рівня «Very Good» та наразі проходить офіційну сертифікацію.

У розробці проекту офісного центру брали участь архітектурне бюро «Архіматика» (м. Київ) та компанія DTZ, спеціалісти якої провели детальний аналіз перспектив будівництва бізнес-центру, а також надали рекомендації щодо оптимізації його структури і плану. Замовник будівництва – девелоперська компанія «Оптіма Плаза» (власник – ПАТ «НДІ ПРЕА»).

fasad_020

«Серед безумовних переваг офісного комплексу: наявність системи автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, сучасних систем цифрового телефонного зв’язку, системи клімат-контролю та сонцезахисту робочих місць, контролю доступу, функція «консьєрж-сервіс», крита велопарковка та цілодобова охорона. В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі Sport Life, мережа бістро «Смачні сезони», біля паркувальної зони розташовані  три зарядні станції для електромобілів», – зазначив Віталій Ломакович, голова спостережної ради ПАТ «НДІ ПРЕА».

«Цей офісний комплекс зведений за вимогами так званого «зеленого» будівництва, тому він споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистична будівля у Львові. На даху будівлі розташовані сонячні колектори та чілер з тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду і охолоджують приміщення в теплу пору року. Тому можемо запевнити, що працювати тут буде комфортно в будь-яку пору року. При цьому рахунки за спожиту тепло- та електроенергію будуть мінімальними», – розповів Віталій Парфенюк, менеджер проекту, заступник директора фірми «ТЕРМОБУД» (м.Київ).

office_005

«Об’єкт тільки-но введений в експлуатацію, однак більш ніж 60% корисної площі вже здано в оренду. Серед масштабних угод слід відзначити нещодавній договір оренди на 3 000 кв. м, підписаний IT-компанією Intellias за підтримки компанії DTZ в Україні. Це свідчить про те, що продумана концепція створює попит на проект ще до введення його в експлуатацію», – коментує Левон Папоян, директор департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері офісної нерухомості в компанії DTZ в Україні.

Comments are closed.