Наукова фантастика, яка стала реальністю: Фестиваль Lviv Mini Maker Faire

Півтори століття тому письменник Жуль Верн подарував світу наукову фантастику. Зі 108 наукових передбачень письменника-провидця на сьогодні не справдилося лише 10.  Чверть століття тому Вільям Ґібсон у романі «Нейромант» запровадив поняття: штучний інтелект, віртуальна реальність, генна інженерія, та кіберпростір, які зараз стали звичними для нас. Чи був би світ таким, як ми його знаємо сьогодні без людей, які наполегливо взялись втілювати в життя ці ідеї? Звісно ні.  Світ належить мрійникам та тим, хто втілює мрії в життя. Для таких людей навіть придумали назву – мейкери. 

«Мейкер» – слово, для якого в українській мові не має точного перекладу. Мейкерами є винахідники, інженери, ІТ розробники, дизайнери, митці та виробники креативного продукту. Мейкером є кожен, хто творить від традиційного глинянного глечика до інноваційних моделей робототехніки.  

Винахідники, мрійники та стартапери вдруге зберуться, щоб дивувати львів’ян. 25 листопада у Центрі Митрополита Андрея Шептицького, відбудеться другий фестиваль-ярмарок мейкеркультури — Lviv Mini Maker Faire. Подія об’єднає понад 100 локальних мейкерів, які представлять свої винаходи, та продукти, пояснять як все це працює.
Ви побачите речі, які, можливо вже найближчим часом змінять світ. А деякі з них можна буде навіть придбати.

Фестиваль повинен надихнути творити. Показати, що наука поруч, вона цікава та захоплююча. 

«Розумний мікрорайон Наукова»  є партнером події. В рамках фестивалю буде представлено одну з ініціатив «Розумного району» – Дитячий клуб «Науковий», який незабаром прийме перших винахідників та дослідників. Там дітки зможуть вивчати хімію та фізику у спеціально обладнаних лабораторіях, а також розвиватися у напрямку автомобілебудування та робототехніки.

 

В рамках Lviv Mini Maker Faire відбудуться пізнавальні лекіції, бізнес-тренінги та зустрічі з успішними людьми. Окремий наголос буде зроблено на STEAM освіту.
Якщо вам є що показати реєструйтеся як учасник Фестивалю

Вартість квитка: 80 гривень, для дітей 50 гривень, для студентів 40 гривень, для працівників закладів освіти 20 гривень (за умови попередньої реєстрації), медіа, пенсіонерам та учасникам АТО — вхід вільний (за наявності посвідки).

Дізнайтеся більше та слідкуйте за новинами Фестивалю на сайті та Facebook-сторінці.

Відео з минулорічного Lviv Mini Maker Faire

lviv mini maker faire 2016

Йой, мейкери) Згадаймо як було в нас у 2016-му)))

Опубліковано Lviv Mini Maker Faire 23 жовтня 2017 р.

 

 

 

Comments are closed.