Наукова звітує: втілені проекти та задуми на майбутнє

Зміни у Розумному мікрорайоні «Наукова» відбуваються щодня – це або робочі наради, важливі зустрічі, написання проектів або, власне, будівельні роботи, які можуть помічати мешканці. Відколи у 2017 році Андрій Шевців ініціював створення Розумного мікрорайону, Наукова зазнала чималих змін. Зокрема за попередній, 2019 рік, здійснили капітальний ремонт вулиць, встановили розумні світлофори, відкрили центр скелелазіння та багато іншого. 

Нижче подаємо звіт по розвитку мікрорайону, який Андрій Шевців розмістив у себе на фейсбук-сторінці.

✅ Зустрічі з мешканцями на окрузі та спілкування в телефонному режимі у мене відбуваються щоденно, саме тому відсутній чіткий графік прийому. Всі охочі можуть зателефонувати за номером 067 670 81 87 та домовитись про зустріч у будь-який час. 

✅ Як депутат міської ради обов’язково беру  участь у засіданнях профільної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова, пленарних засіданнях сесії міської ради. Веду діяльність з представництва інтересів громади м. Львова зокрема виборців свого виборчого округу (№40)

✅ Постійний контакт з комунальними підприємствами та службами мікрорайону – синхронна діяльність, оперативне передання інформації (побажань чи скарг від мешканців) – запорука доброго контакту. Тут особлива дяка, як небайдужості та активності моїх сусідів, так і відкритості та відданості комунальних служб, та можливість спільного пошуку вирішення проблемних питань.  

✅ Запроваджено великогабаритні автобуси на маршруті №45, кількість, інтервал руху та якість, яких дозволяють комфортно пересуватись між мікрорайоном та центром міста. Надалі працюємо над вдосконаленням мережі громадського транспорту мікрорайону. 

✅ Продовжено тролейбусного маршруту №22 до Стрийського автовокзалу, що покращує мобільність мешканців. 

✅ Завершено капітальний ремонт вулиць Пулюя та частини Трускавецької з влаштуванням комфортної розв’язки, велосипедних доріжок, турнікетів та освітлення.

✅ Завершено ремонт та освітлення майданчика в подвір’ї будинків вул. Кульпарівська141-143.

Завдяки роботі у попередні роки, а саме прокладанню 15 км оптоволокна по мікрорайону, легше вдалось реалізувати:

✅ встановлення розумних світлофорів на Кульпарківській (відтинках від Наукової до Трускавецької). Це питання було дуже важливим: у зв’язку з розвитком кварталу поруч ТЦ Victoria Gardens, а також розміщення гаражних кооперативів мешканці якого постійно перетинають цю широку вулицю з активним трафіком. 

✅ встановлення камер відеоспостереження на громадських просторах, біля освітніх закладів на перетині вулиць Кульпарківська-Трускавецька обладнання з функцією розпізнавання номерних знаків та обличчя, адже ця частина є одним з основних в’їздів у місто.

✅ Щодо освіти:
Ми продовжуємо розвивати та наповнювати освітні простори – це нове обладнання, новий рівень вивчення предметів та дисциплін. Також тепер у школах в районі є спеціалізовані класи, коворкінг-зони та інтерактивні дошки. В доповнення звичайним їдальням відкриваються стильні шкільні кафе зі смаколиками.

✅ Змінили підхід до бібліотек — тепер тут окрім паперових книжок, є електронні та аудіо.

✅ Забезпечили дітей з особливими освітніми проблемами розвитковими та спеціалізованими кімнатами. Це і темна сенсорна кімната, і кімната Монтессорі.

✅ Поліклініка теж зазнала змін:
Всі процеси в ній — від прийому пацієнта до звітності — реалізовані в IT-системі. Також робочі місця сімейних лікарів обладнані новітньою технікою.

✅ Позашкілля, школа мистецтв, будинок творчості:
Тут ми встановили техніку та програмне забезпечення для навчання музики. Працюємо з партнерами над новим приміщенням в мікрорайоні, яке має стати надсучасним навчальним музичним простором. 

Наша ціль — інтелектуальна молодь, тому ми обладнали інтерактивно-тематичний шаховий клас, в Ліцеї Івана Пулюя та Будинку творчості.

✅ Відкриття Скелелазний центр Rock Station – один з професійних центрів скелелазіння у районі, а навіть міста. Такий формат місця у закладі середньої освіти створює альтернативу знаному нам всім уроку фізкультури – відкриває нові горизонти. Наразі напрацьовується спосіб інтеграції таких занять у шкільну програму, а учні з усього району в якості факультативу можуть сміливо займатись з професійними скелелазами. 

✅ На повну працює спортивний майданчик «TIME» на базі Ліцею імені Івана Пулюя, в рамках співпраці з ГО «Здорове місто – Львів» регулярно проводяться футбольні змагання та турніри.

✅ Фінальна стадія готовності дитячого клубу «НАУКОВИЙ» , вул. Наукова, 29
У Львові немає жодного безкоштовного міського наукового гуртка для дітей від 5 до 13 років, що у свою чергу не дає можливості розвивати науковий потенціал дітей, а отже втрачати якісних науковців країни у майбутньому. 

Кілька завдань, які ставлю перед собою на 2020 рік:

  1. Продовження роботи з мешканцями вулиць Наукова, Івана Пулюя, Кульпарківська, Симоненка над покращенням благоустрою та комфорту у дворах, громадських та дитячо-спортивних просторах.
  2. Відкриття простору STEAMspace (простір для креативу, практичного навчання, що поєднає у собі науку, техніку, інженерію, мистецтво і математику. Місце для вчителів, підприємців, тих, хто робить своїми руками і всіх, хто хоче від них вчитись), вул. Наукова, 49
  3. Спільно з партнерами робота над будівництвом та відкриттям Дитячого клубу «Анімаційна студія «МУРАХА» 
  4. Робота (з комунальним підприємством «Спортресурс») над будівництвом багатофункціонального спортивно-тренувального майданчика “Сильна людина” – база для навчання стронгменів та рятувальників. 
  5. Робота з партнерами та районною адміністрацією над благоустроєм частини території біля озера на вул.Симоненка. 
  6. Співпраця з колективом Ліцею імені Івана Пулюя:
  • відкриття технологічної лабораторії;
  • запровадження «шкільного радіо» (облаштування студії);
  • початок робіт по відновленню, капітальному ремонту басейну.

Як бачимо, позаду вже багато реалізованих ініціатив та успішних проектів. Дякуємо активним мешканцям та усім, хто спільно працює над розвитком району. Попереду ще багато ідей, які разом нам вдастся втілити!

Comments are closed.