Нове міні-футбольне поле у Розумному мікрорайоні

Якісна освіта та дозвілля для дітей: тепер львівська середня загальноосвітня школа № 83 має свій спортивний майданчик. Так, за кошти міського бюджету, у школі, що на вул. Пулюя, 16, дітки отримали міні-футбольне поле зі штучною травою, освітленням, відеонаглядом, озвучкою, питним фонтаном, трибунами!

Роботи по відновленню спортивного майданчика розпочалися ще у 2017 році, і зараз вони вже практично завершені. До цього це було звичайне нижнє поле, яке використовували для того, щоб діти могли займатися фізкультурою, був звичайний майданчик. Тепер тут зможуть займатися діти, які навчаються в цій школі, а також і мешканці Розумного мікрорайону. Для усіх охочих, позайматися на майданчику, буде розроблена система онлайн-реєстрації. 

За тиждень майданчик уже буде введений в експлуатацію. Покриття — штучна трава, газон доброї якості, що дозволить займатися тут навіть професійним спортсменам, футболістам. Також це покриття просипане гумовою крихтою згідно технології, що зменшує ризики травмувань гравців.

На новому стадіоні в проекті вже було передбачено місця для глядачів, трибуни, тренерські лави. Це покращить використання стадіону, оскільки можна буде проводити спортивні заходи не тільки на рівні школи, а й мікрорайону. Зараз домонтовують освітлення, що дозволить займатися спортом і у вечірній час. Є відеонагляд, буде також озвучка, що покращить рівень проведення змагання.

Нагадаємо, що у школі №83 функціонує 25 класів, у яких навчається 700 учнів. Тут ремонтують приміщення під сучасні лабораторії, а також вже закупили мультитачпанель і 3D-принтер. Також школа є переможцем обласного конкурсу мікропроектів на роботи із заміни вікон.

Comments are closed.