Оплата за проїзд з EasyWallet UA: першими скористаються мешканці «розумного мікрорайону»

За останні кілька років Наукова стала якісним прикладом того, як мають йти в ногу з часом та оновлюватися райони міста. Проект «Розумний мікрорайон» почали реалізовувати лише в 2017-му, а позитивних здобутків у нього вже чимало.

За пріоритет взяли розвиток освіти. У шкільних кабінетах фізики та хімії з’явилося надсучасне обладнання, у тому числі і 3D-принтер. Потурбувалися й про інших мешканців, зокрема батьків, що гуляють з дітьми: на вулицях є лавочки з підігрівом (за температури, що менша 4 градусів морозу, вони починають нагріватися), сучасне освітлення і Wi-Fi зона. Для дітей – спортивний майданчик, біля якого і роздягалки, і санвузли, і душові. Поліклініка на Симоненка отримала сучасні сервери та 40 нових комп’ютерів для лікарів.

Ще одна новація, яку хочуть реалізувати у Львові, взагалі стане новим досвідом для всієї України. Компанія JetBeep у співпраці з компанією EasyPay, презентують інноваційний спосіб купівлі квитків у електротранспорті за допомогою додатку EasyWallet UA. Мешканці «розумного мікрорайону» першими скористаються послугами додатку для безконтактної оплати проїзду в електротранспорті, а саме в тролейбусах №2 та №9.

EasyWallet UA використовує Bluetooth-технологію, що дозволяє провести автоматичну купівлю квитка. Поки на пристрої (телефоні, планшеті) ввімкнено Bluetooth, пасажир не потребує паперового квитка чи зчитування qr-коду. Телефон запропонує оплатити безконтактно тільки завдяки Bluetooth, адже технологія розпізнає пасажира в транспорті та за допомогою push-повідомлення просить підтвердити оплату. Це не тільки покращить, а й полегшить поїздки пасажирів. Нам більше не доведеться навіть гаманець діставати, аби купити квиток. Усе відбуватиметься за кілька секунд і за допомогою гаджета.

Варто зауважити, що таке інноваційне рішення максимально відповідає вимогам проекту Е-квиток у Львові, який є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Львів-2020.

Comments are closed.