Розпочалося голосування за проекти на Громадський бюджет Львова

f85b887fb2e8f364d030e2b025a9f86c

Сьогодні, 1 листопада, стартує голосування за проекти, подані на Громадський бюджет міста. Мешканці Наукової хочуть обладнати у своєму мікрорайоні 4 спортивних майданчики та осучаснити центр творчості для дітей. Проголосувавши за проекти, подані мешканцями нашого мікрорайону, ми разом зробимо Наукову зручнішою та комфортнішою!

Чотири будинки, 600 квартир, 27 багатодітних сімей – і жодного дитячого майданчика навколо. Ситуацію потрібно негайно виправляти і проект “Майданчик на вул. Науковій, 24” – саме для цього. Мешканцям потрібне місце, де діти зможуть комунікувати й проводити дозвілля, сусіди – спілкуватись, а активні жителі – скеровувати зусилля на створення нових проектів. Майданчик на вул. Науковій, 24 може стати таким місцем!

На цій території може бути сучасний дитячий майданчик


На території “Школи радості” може бути сучасний дитячий майданчик

Проект “Спортивно-ігровий майданчик на території ЛСЗШ І-ІІ ст. “Школи радості” спрямований на фізичний розвиток дітей молодшого віку. Мешканці хочуть облаштувати на території школи майданчик для веселого та корисного проведення часу під час прогулянок груп подовженого дня та дітей з батьками після школи.

Любите грати у баскетбол? Скоро у дворі будинку № 55 на вул. Наукова може з’явитися баскетбольний майданчик! Так як і дитячий майданчик у дворі будинків 12 та 18 по вул. Пулюя.

Початкова схема території майданчика

Початкова схема території майданчика

Для діток у мікрорайоні Наукова хочуть облаштувати майданчик дитячої творчості, аби проводити культурно-мистецькі заходи для дітей і мешканців Франківського району міста Львова. Облаштування майданчика сприятиме розвитку і реалізації творчих здібностей, таланту і надбань дитячої та юнацької творчості.

 

Ознайомлюйтеся із проектами та голосуйте за своїх! 🙂

Comments are closed.