Школа майбутнього: як виглядає ліцей імені Івана Пулюя

 

Хол, в якому здається, що ти не у державній школі, а у кав’ярні чи коворкінгу. Дизайнерські стільці й лавки, стіна в ролі дошки для малювання крейдою. Поруч — столи, де дітям проводять майстер-класи, наприклад, із розмальовування медових пряників. Пропонуємо подивитися як виглядає ліцей імені Івана Пулюя у «Розумному мікрорайоні». Тут хотіли б навчатися навіть дорослі. 

 

У школі є багато нововведень. Наприклад, у межах міської програми «Розумний район» біля школи облаштували зону вільного доступу до інтернету із сонячними батареями. Лавки тут — з підігрівом, можна сидіти навіть узимку. А от перерва в ліцеї триває годину. Мета — дати можливість дітям перезавантажитись. Для цього є тенісні столи, коворкінг, подвір’я, стадіон, екодворик, шаховий кабінет, wi-fi-зона, бібліотека, кімната партнерства, кав’ярня.

Формат харчування також змінили. Діти 1–4-х класів харчуються безкоштовно — за них платить місто. Інші обирають з десяти позицій меню. Пообідати можна за 12–30 грн. Зони не поділені на вчительські й учнівські, лише найменші сидять за низькими столиками. На столах — білі скатертини і прибори, серветки. Обслуговують офіціанти в метеликах. У їдальні «Смаколик» працюють і проходять практику студенти коледжу ресторанного і туристичного сервісу. З ними уклали договір. Перерви на харчування у класів — у різний час, щоб не було забагато людей.

Comments are closed.