Спільнота НАУКОВА прагне стати «розумним» мікрорайоном

афіша-ком

Скоро у Львові з’явиться «розумний» мікрорайон, у якому будуть втілені найінноваційніші рішення у сфері IT технологій. У мешканців буде можливість підзарядити гаджет на вулиці, у мікрорайоні будуть електронні табло та модерна дорожна інфраструктура, а також енергоефективні системи, сонячні батареї та «розумні» альтанки!

Спільнота НАУКОВА має всі шанси стати першим у Львові «розумним» мікрорайоном. Район містить 84 багатоповерхівки, 22 зупинки громадського транспорту, 20 навчальних закладів (садочки, школи, коледжі, позашкілля), 10 громадських просторів, 2 медичні заклади, не менше 9 торгових центрів та 3 релігійні установи, а також 4 потужних осередки, де розвивають IT технології. Інфраструктура мікрорайону є дуже розвиненою, тому у ньому вдастся застосувати якнайбільше нових технологій.

Уже в понеділок, 17 жовтня, розпочинається голосування за перший «розумний» мікрорайон міста. Район Наукової вже є у переліку кандидатів, тож далі слово за мешканцями!

У «розумному» мікрорайоні будуть кнопки на світлофорах для «зелених коридорів». Освітлення вулиць здійснюватиметься енергоефективними ліхтарями на сонячних батареях. Крім цього, влаштують камери спостереження на ключових точках району (біля навчальних закладів та громадських просторів). Також облаштують експериментаріум та коворкінг, сучасні класи природничих наук у школах, системи енергомоніторингу та сенсорні кімнати у садочках.

Ще будуть розумні альтанки  на громадських просторах, що працюватимуть на сонячних батареях та даватимуть можливість підзарядити свій гаджет чи навіть попрацювати, скориставшись wi-fi. Люди із особливими потребами почуватимуться комфортніше  завдяки датчикам для незрячих та спеціальним з’їздам на ліфтах.

Це ще далеко не всі переваги «розумного» мікрорайону, яким скоро може стати Наукова. Втілити ідею в життя цілком реально! Голосуйте за наш мікрорайон з 17 по 28 жовтня! Разом рухаймося у напрямку до сучасного та комфортного міста!

Comments are closed.