Сучасний шаховий клуб може з’явитися на Науковій

Шахи сприяють культурному й інтелектуальному розвитку, адже гра в шахи вимагає постійного інтелектуального напруження, розв’язання складних логічних задач. Серед медиків навіть побутує думка, що люди, які постійно тренують свій мозок, менше хворіють і довше живуть.

Особливо привабливі шахи для мільйонів своїх шанувальників тим, що в них закладено ідею змагання. Шахова партія — це змагання двох людей, а вся історія шахів — це розповідь про турніри, матчі, особисті і командні зустрічі. Окрім цього, гра у шахи дає змогу розширити коло спілкування, знайти нових друзів, організувати зустрічі за інтересами.

Важко переоцінити виховну роль шахів, особливо для дітей і молоді. Якщо дитина захоплюється грою в шахи, можна стверджувати, що вона вже не стане здобиччю вулиці з її згубними звичками. Кожна партія, кожен турнір — це іспит волі, мужності, цілеспрямованості і наполегливості.

Саме тому маємо добру ідею та потребуємо вашої підтримки у тому, аби облаштувати клас у Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району, що розташований на вулиці Наукова, 17,  для гри у шахи! Хтозна, може, у стінах цього клубу виросте не одне покоління Анн Музичук та Назарів Фірман J

«Львів виплекав 43 гросмейстери міжнародного рівня. Половина збірної України – львів`яни. І вони не просто входять у збірну, вони – її локомотив», – розповідає Назар Фірман у одному із своїх інтерв’ю. Український шахіст, гросмейстер, секретар Львівської обласної шахової федерації, також долучиться до облаштування класу для гри у шахи на Науковій!

 «Звичайно, 90% успіху у шахах забезпечує вміння працювати, концентруватися, слухати, бути терпеливим та хотіти перемагати. Насправді є шахісти топ-рівня, які не володіють феноменальною пам’яттю, але за рахунок наполегливої праці, щоденного повторення ключових варіантів розв’язку, яких насправді є сотні тисяч, вони тримають рівень високої майстерності», – розповідає Назар Фірман.

У світі створюють тематичні заклади, клуби для гри у шахи. Ось, наприклад, у Лондонському шаховому клубі проводять безкоштовні лекції та тренінги з гри у шахи для охочих будь-якого віку!

А ось шаховий кафе-клуб у Амстердамі!

Сподіваємося, що вже незабаром зможемо зіграти з Вами партію в шахи у Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району на Науковій, 17. А поки що запрошуємо відвідувати шахові клуби, що є у Львові!

 

 

Comments are closed.