Super S.T.E.A.M. Day — інтерактивний захід для всієї родини

Super S.T.E.A.M. Day — інтерактивний захід для всієї родини, девізом якого стане заклик «Зроби сам!». Тут на відвідувачів чекає справжнє наукове дозвілля і, звісно, багато творчості.

Вересень —  дивовижна пора, коли всі діти повертаються до школи. Отже, для дорослих це напрочуд важливо зацікавити дітей наукою, ще на початку навчального року. Давайте зробимо це разом 🙂

STEАM-освіта — це нетрадиційна інтеграція предметів, дієвий мікс науки та творчості, інакший спосіб мислення, іноваційна система навчання поколінь Y, X, Z. Тому розважальна програма Super S.T.E.A.M. Day складатиметься з декількох тематичних треків – мейкерство, інтелект, творчість – в рамках кожного з них пройдуть лекції від топові спікерів, а також будуть створені інтерактивні арт-об’єкти.

Відвідувачів Super S.T.E.A.M. Day чекають захоплюючі майстер-класи, STEAM-заняття, виставка розвиваючих ігор, спортивна естафета, настільні ігри, освітні кінопокази та науковий фан для всієї родини. Захід відбуватиметься у форматі родинних змагань.

Організатори Super S.T.E.A.M. Day Day також планують доповнити програму музичними виступами та готують науково-технологічний сюрприз для дітей — запуск ракет!

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Коли: 2 вересня 2018 року 12:00-16:00
Де: Львівський кіноцентр, вул. В.Великого, 14 А (парк Горіховий гай)
Організатори: Простір винахідливих ініціатив STEAM SPACE, ГО “НАУКОВА”, Lviv Film Center
Координатор: Ярослава Яковлєва (093) 147 99 64, (068) 787 65 04

 

Comments are closed.