У Львові вчителів навчатимуть сучасним методикам викладання

stem-2

Не лише сучасні інтерактивні класи, але й нові підходи до навчання, – саме такого майбутнього потребує успішна освіта. І саме така освіта стає одним із ключових напрямів розвитку «розумного мікрорайону».

Як навчати інформатики, хімії, фізики та біології інтерактивніше, цікавіше та ефективніше? Оскільки місто впроваджує інтерактивні класи у школах, фахівці зі STEM-освіти розкажуть львівським вчителям про нові методики та інструменти у викладанні.

STEM-освіта, популярна за кордоном, ще тільки розвивається в Україні. Розшифровується її назва як «S» – science, «T» – technology, «Е»-engineering, «М» -mathematics, тобто природничі науки, технології, технічна творчість та математика.

При новому для нас підході до навчання акцент спрямовується на  природничі науки та інноваційні технології. При чому це стосується не лише точних наук, а й творчих дисциплін.

Для львівських вчителів природничо-математичного циклу та представників будинків дитячої та юнацької творчості цей напрям презентуватимуть 28 жовтня. Як повідомляють у Львівській міській раді, ініціаторами такої зустрічі стали навчально-методичний центр освіти у співпраці з департаментом розвитку та департаментом гуманітарної політики.

«В контексті реформ, що відбувають в українській освіті та намірів стосовно вдосконалення освітніх інструментів, виступить професор Кембриджського університету та директор VernierEurope – Вінсент Інгліш (Ірландія). Пан Інгліш розповість про західний досвід реформування освітнього процесу та переходу до нових навчальних інструментів, а також про всі «за» та «проти» використання методу STEM. Також будуть продемонстровані цифрові вимірювальні комплекси Vernier (виробництво США) та проведено ряд шкільних експериментів з їх використанням», – зазначають організатори.

Comments are closed.