У Розумному мікрорайоні облаштували шаховий клуб

 

В рамках проекту «Наукова розумний мікрорайон» у будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району осучаснили шаховий клас та зробили в ньому ремонт. У гуртку «Шахові леви» зараз займається 90 діток. Після того як дитячий шаховий клуб обладнали усім новим та необхідним, потік охочих займатися інтелектуальною грою збільшився.

«В кожному районі повинен бути такий клуб – це однозначно. На 50-100 тисяч мусить бути мінімум один такий клуб, де би займалися шахами професійно. Тобто зі всіх шкіл стікалися діти в той клуб. І тоді ми будемо мати чемпіонів», – розповів Назар Фірман, віце-президент львівської обласної федерації шахів.

В оновленому класі провели турнір, в якому взяли участь 35 дошкільнят. Перший хід на інтерактивній дошці показала діткам чемпіонка світу Марія Музичук, яка надалі допомагала майбутнім гросмейстерам безпосередньо за шаховими столами.

«Шахматний гурток функціонує вже досить давно, але цього року він отримав оновлення – зручні столи з нанесеними на них дошками для гри, електронні годинники, дошку, яка дає можливість викладачу показувати ходи та комбінації. Тут зробили ремонт. Художники попрацювали. Стало світліше та приємніше», – розповів Андрій Шевців, керівник ГО «Наукова».

Хтозна, можливо, саме в цьому клубі виросте майбутній шаховий король чи королева. А у Львові їх плекати вміють. Місто має 43 гросмейстери міжнародного рівня. Половина збірної України – львів’яни, які є лідерами національної команди.

Comments are closed.