У «Розумному мікрорайоні» оновлюють інфраструктуру

Ландшафтний дизайн та оригінальні стовпці безпеки. За підтримки фонду зелених технологій Greenville, в рамках проекту «Розумний мікрорайон», на кільці Наукова-Кульпарківська комплексно оновили інфраструктуру.

Комплексний підхід до оновлення інфраструктури: ландшафтний дизайн та стовпці безпеки – так виглядає оновлене кільце на вул. Купарківська-Наукова. В рамках проекту «Розумний мікрорайон» на вул. Науковій-Кульпарківській за підтримки фонду зелених технологій Greenville проведено озеленення та убезпечення частини дорожньої розв’язки.

«Впевнені, що це буде довготривалий зелений проект, який буде не тільки прикрасою нашого міста, але й дозволить мешканцям Львова, дихати свіжим, чистим повітрям», – розповідає Анна Дроздова, PR-менеджер Фонду зелених технологій Greenville.

Мікрорайон також тепер може похвалитися дорожнім ноу-хау. Встановлені стовпці вночі підсвічують. І водії чіткіше розумітимуть, як організований рух на перехресті.

«Також влаштовано підсвітку кільця, що дасть змогу в нічний час і за несприятливих погодніх забезпечити безпечний рух транспорту», – каже Галина Гладяк, голова Залізничної районної адміністрації.

 

Стовпці безпеки мають подвійну функцію та конструкцію: підсвічують саме кільце, що дозволяє чітко бачити його межі, а також вказують напрям руху миготінням стрілок.

«Варто зазначити, що це кільце знаходиться практично на в’їзді в місто і у зв’язку з низькою видимістю, а також швидкістю руху транспорту там часто траплялись ДТП. Оновлення його в комплексному підході з естетичної точки зору із зеленими насадженнями, а також за допомогою стовпців безпеки дозволить привернути увагу водія і дати розуміння, як організований рух на цій ділянці», – розповідає Андрій Шевців, депутат Львівської міської ради, керівник громадської організації «Наукова». 

Comments are closed.