Українська джазова зірка Лаура Марті виступить в одній зі шкіл Львова

Українська джазова зірка, неодноразова учасниця Leopolis Jazz Fest Лаура Марті виступить у Ліцеї імені Івана Пулюя, де планують облаштувати сучасний концертний зал, студію і запровадити шкільне радіо. Виступ Лаури 5 березня стане початком зміщення вектора розвитку культури із звичних для всіх місць до навчальних закладів.

 

«Ми часто думаємо, що культура – це вистави, концерти десь у театрах, залах, філармоніях. Це дуже вузько, адже культура – всюди. Культуру та мистецтво не можна обмежити якимось закладами, а навпаки – розширяти. Ми переконані, що мистецтво необхідно відкривати, прививати, навчати з дитинства», – розповідає Андрій Щевців, ініціатор проекту, депутат Львівської міської ради.

 

Лаура Марті вже давно відома знавцям джазу, проте лише нещодавно вийшов її перший повністю україномовний альбом. Життя складається з епізодів, так і альбом Лаури: кожна композиція — це реальна історія з життя співачки. Лаура з особливою цікавістю погодилась виступити у ліцеї, ба більше – розповісти про творчість, натхнення, навчання та навіть спробує заспівати з учасниками заходу. Джаз ближче, ніж здається.

 

«Зі Львовом у мене пов’язано багато знакових спогадів. У мене купа добрих друзів у Львові. Сподіваюсь усіх їх побачити, бо, звичайно, потребую їх підтримки та любові. І дуже чекаю зовсім нового глядача, слухача», – ділиться Лаура Марті у одному з останніх інтерв’ю.

 

Захід відбудеться у четвер, 5 березня, о 15:00 в Ліцеї імені Івана Пулюя, що на вул. І.Пулюя, 16. Нагадаємо, що Лаура Марті виступить з сольним концертом у Львівській опері вже 16 березня.

 

Довідка
Лаура Марті – українська співачка вірменського походження, яка працює з авторською музикою на перетині стилів jazz, pop, world musiс та латинських ритмів. У 2018 році на головній сцені Leopolis Jazz Fest Laura Marti виступала зі шведською джазовою зіркою Ларсом Даніельссоном, а в 2019 – в хорі Боббі Макферріна. Співачка співпрацювала з такими музикантами, як Міша ЦигановM, Ганс Пітер Салентайн, Вадим Неселовський та з іншими. Журнал ELLE Ukraine назвав Laura Marti «найкращою співачкою 2017 року». У 2019 артистка випустила альбом Shine та провела чотири концертних 3D-шоу Shine в Театрі на Подолі.

Comments are closed.