Виставка екоплакату Асоціації дизайнерів-графіків «4-й блок» – «LIFE»

 

До 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, львів’янам представлять експозицію з 32-х екологічних плакатів міжнародної Асоціації дизайнерів-графіків «4-й блок». Мета акції – привернути увагу до сучасних екологічних проблем. Відвідувачів виставки мотивуватимуть глобально осмислити рівень відповідальності людини за суттєві зміни, що нині відбуваються в екосистемі Землі.

Плакатна акція «LIFE» – це збірна колекція екологічних плакатів, об’єднана тематикою екологічних проблем нашої планети. Провідні дизайнери з різних країн світу створили 32 плакати, що відображають ставлення до актуальних природних негараздів, акцентуючи увагу на розумінні майбутнього розвитку людства.

Виставку приурочено річниці Чорнобильської аварії, яка стала потужним поштовхом до осмислення глобальних екологічних проблем, переконливим аргументом на користь відмови від використання ядерної енергетики і переходу на альтернативні джерела отримання енергії, більш дбайливого ставлення до нашого дому – планети Земля.

Сьогодні питання української самоідентифікації, яке не може не бути пов’язано зі знанням історії та, врешті-решт, «чорнобильськими» наслідками, важливе як ніколи. Саме тому, у рамках відкриття плакатної акції, 26 квітня, о 15:00, львівська дослідниця, культуролог – Ярослава Яковлєва прочитає лекцію «Чорнобиль: радіоактивна пам’ять українців». Слухачі, які долучаться, зможуть поміркувати над культурно-соціальним значенням аварії на ЧАЕС у процесі пострадянської зміни світогляду українців.

ДОВІДКА:

Міжнародна Асоціація дизайнерів-графіків «4-й Блок» – громадське об’єднання дизайнерів, арт-менеджерів та митців, зацікавлених у розв’язанні екологічних проблем засобами мистецтва. Асоціація створена на добровільних засадах з метою підтримки й розвитку творчих ініціатив в області екології, дизайну й культури.

Куратор проекту — Ярослава Яковлєва, менеджер культури, STEAM-викладач.

Проект реалізовано за ініціативи ГО “Наукова”.

Акція триватиме з 26 квітня по 16 травня, за адресою:

Львів, вул. Володимира Великого, 14А.

Comments are closed.