З нагоди 40-річчя школа №45 отримає від міста ще один мультиборд

Уже 40 років діяльності святкує Середня спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови, що на вул. Науковій, 25. Усіх зі світом привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що з нагоди свята школа отримає від міста ще один мультиборд.

«Вітаю всіх з тим прекрасним ювілеєм, який маємо. Я пригадую цей район, в мене колись тут родина жила, і коли я був маленьким хлопчиком, я тут ходив. Мені приємно, що з цієї школи вийшло дуже багато хороших людей. Ви віддаєте частину себе, свого серця, свого таланту – велика вам за це подяка. Вчитель – це особлива професія. Доброго вчителя пам’ятають все життя. Це велике щастя, якщо тобі в житті вдається знайти доброго вчителя і порадника. Ваш ювілей припадає на День вчителя, який ми святкуємо в Україні, у Львові. Поза великою кількістю гарних змін, ми маємо багато подарунків – премії тощо. Я думав, що вам для школи подарувати. Мені сказали, що мультиборд школа вже має один. Ми домовимось, що з нагоди ювілею школи ми ще один подаруємо мультиборд поза чергою», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у навчанні та вихованні дітей та з нагоди 40-річчя з дня заснування Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови подяками Львівського міського голови нагороджено:

1.      Жук Ярослава Миколаївна – вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

2.      Лапіна Ольга Іванівна – вчитель математики Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

3.      Вербовецька Тетяна Володимирівна – вчитель фізики та астрономії Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

4.      Проскуріна Станіслава Володимирівна – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

5.      Остапів Марія Яківна – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 з поглибленим вивченням англійської мови.

«Я хочу особливою подякою – срібною монетою Короля Данила Галицького – нагородити Володимира Кравченка», – додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, мер вручив особливу нагороду Володимиру Кравченку, який 26 років працював директором цієї школи.

Джерело

Comments are closed.