Зареєструватися на прийом до сімейного лікаря можна онлайн

Зареєструватися в інтернеті, прийти на визначену годину і не очікувати декілька годин у черзі, – таким стає прийом у лікаря із впровадженням електронної реєстратури. І саме так відвідувати лікаря можна і мешканцям «НАУКОВОЇ».

Мешканці мікрорайону можуть записатися до лікаря поліклініки №2, що на вул. Симоненка, 4, трьома способами: особисто в реєстратурі, по-телефону та в онлайні за допомогою системи електронної реєстратури.

Передбачається, що протягом години лікар обслуговує 4 пацієнти, тому завдяки такій системі кожен пацієнт стає індивідуалізованим. На сьогодні записатися можна до сімейного лікаря (що у подальшому скеровуватиме до відповідного фахівця вужчого профілю) і гінеколога, спеціаліста жіночої консультації.

Записатися в режимі онлайн можна на сайті reestratura.com. Ввівши на сайті домашню адресу, Ви отримаєте карту з маршрутом до поліклініки, контакти поліклініки та години роботи лікарів, які Вас обслуговують. Проте зареєструватися на прийом можна не лише до них, а й до будь-якого іншого сімейного лікаря чи гінеколога. Обравши зручну для Вас годину із наявних і ввівши необхідну інформацію, підтвердження прийому Ви отримаєте на електронну скриньку.

Завдяки системі електронної реєстрації Ви зможете спланувати та зекономити свій час, адже, прийшовши на визначену годину,  консультація займе всього 15 хв. Також Вам не доведеться очікувати декілька годин у черзі.

Нагадаємо, електронна реєстратура у поліклініці – один із елементів впровадження «розумного мікрорайону». Таким чином, інформаційні технології роблять медицину комфортнішою для мешканців мікрорайону.

Comments are closed.