«Зелений» офіс на Науковій перший в Україні отримав міжнародний сертифікат BREEAM In-Use International

У Львові на вулиці Науковій, 7Д функціонує перший «зелений» офісний комплекс класу «А». «Зелений» офіс – це концепція управління, яка сприяє зменшенню негативного впливу діяльності компанії на навколишнє середовище, а також спрямована на раціональне використання ресурсів. У липні цього року цей офісний комплекс перший в Україні отримав міжнародний сертифікат BREEAM In-Use International.

BREEAM In-Use International – це міжнародна сертифікація, яка підтверджує, що будівля відповідає всім сучасним вимогам офісного приміщення та спрямована на енерго- та ресурсоефективність. Мова йде про поновлювані джерела енергії, автоматичний контроль освітлення, зручність для велосипедистів, систему охоронної сигналізації, тощо. Після повної оцінки, залежно від загальної кількості набраних балів з окремих категорій (таких як: інновації, енергія, транспорт, управління та інше), виставляється оцінка.

До речі, ми вже писали про офісний комплекс бізнес-парку «Оптіма Плаза» раніше. Приємно, що у «Розумному мікрорайоні» є така класна сучасна будівля. Нагадаємо, що цей офісний комплекс зведений за вимогами так званого «зеленого» будівництва, тому він споживає на 40% менше енергоносіїв, ніж середньостатистична будівля у Львові. На даху будівлі розташовані сонячні колектори та чілер з тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду і охолоджують приміщення в теплу пору року. Тому працювати тут комфортно в будь-яку пору року. При цьому рахунки за спожиту тепло- та електроенергію будуть мінімальними.

Comments are closed.